HEMEN ARA

ERDEMİR TEKNİK             
Papuçcular Mah. Sarı Sk. No : 20 Adapazarı / SAKARYA

HİZMETLER / Tıkanıklık Açma

Kanal-Tıkanıklık Açma Servisi


Tuvalet,Banyo,Lavabo ve Mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklıkları hiçbiryeri kırmadan robot cihaz yardımı ile açıyoruz...

Tıkanıklıklar artık korkulu rüyanız olmasın.Bina,evinizde,işyerinizde herhangi bir giderinizde tıkanıklık mı mevcut? Bu durumda ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Zararınız daha çok artmadan hemen bizimle iletişime geçin.Uzman ekibimiz ve modern tıkanıklık açma makinelerimiz ile size hiç vakit kaybetmeden yardımcı oluyoruz.

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Evinizin yada işyerinizin mutfak giderlerinde zamanla mutfak atıkları ve yağlar giderlerde birikerek su akışının yavaşlamasına giderin daralmasına hatta tıkanıklıklara sebep olur.Erdemir Teknik olarak bu tür tıkanıklıkları hiçbiryere zarar vermeden makine yardımı ile açıyoruz.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Banyo giderlerinde zamanla sabun artıkları ve kirlenmeden dolayı tıkanıklıklar meydana gelir.Banyo gideri tıkanıklıklarınıda yine makine yardımı ile açıyoruz.

Tuvalet - Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Tuvalet tıkanıklıkları genellikle kullanıma bağlı olarak gerçekleşir.Tuvalet giderine atılan selpak,peçete ve benzeri suda çözülemeyecek yabancı maddeler tıkanıklıklara sebebiyet verir.Tıkanıklık açma makinelerinde çeşitli kılavuzlar bulunmaktadır.Tuvalette ki tıkanıklığın sebebine göre uygun kılavuz seçilerek tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirir.

Gider Tesisatı Tıkanıklığının Sürekli Tekrarlaması;

Bazı durumlarda tıkanıklıklar tesisattaki arızalardan kaynaklanabilir.Gider tesisatının yapılırken gerekli olan uygun meyil verilmez ise tıkanıklık sürekli tekrarlayabilir.Ayrıca pimaşta bir ezilme meydana geldiyse buda sürekli tıkanıklık sorunu oluşturur.Bu tip durumlarda tıkanıklık açma işlemi yapıldıktan sonra kanal görüntüleme kamerası ile arıza olan bölge görüntülenir.Tıkanıklığın tekrarlama sebebi tespit edilerek gerekli onarım yapılması gerekir.

 

 1. Adapazarı Tıkanıklık Açma
 2. Akyazı Tıkanıklık Açma
 3. Arifiye Tıkanıklık Açma
 4. Erenler Tıkanıklık Açma
 5. Ferizli Tıkanıklık Açma
 6. Geyve TIkanıklık Açma
 7. Hendek Tıkanıklık Açma
 8. Karapürçek Tıkanıklık Açma
 9. Karasu Tıkanıklık Açma
 10. Kaynarca Tıkanıklık Açma
 11. Kocaali Tıkanıklık Açma
 12. Pamukova Tıkanıklık Açma
 13. Sapanca Tıkanıklık Açma
 14. Serdivan Tıkanıklık Açma
 15. Söğütlü Tıkanıklık Açma
 16. Taraklı Tıkanıklık Açma

×

Erdemir Teknik Hattına Hoşgeldiniz. Online Destek İçin Tıklayınız.

WhatsApp Yardım Hattı