HEMEN ARA

ERDEMİR TEKNİK             
Papuçcular Mah. Sarı Sk. No : 20 Adapazarı / SAKARYA

HİZMETLER / Kanal Yıkama

Kanal Yıkama-Temizleme
Yapılarda kanalların tıkanması çekilmez bir sorundur.Tıkanıklıklar genellikle kanalda atık birikmesi nedeniyle oluşur.Bu nedenle tıkanıklıkların oluşmaması için kanalların düzenli aralıklarla temizlenmesi,bakımının yapılması gereklidir.

Kanal Temizliği, profesyonel kişi ve son teknoloji malzemelerle yapılması gereken bir iştir.Kanal temizliğini görüntülü makinelerle uzman kişi ya da firmaların yapması,yapıda oluşacak zararı engeller.Yapıda ya da zeminde kırıp dökme işleri ile uğraşmadan kısa sürede kanal temizliği yapılır.
Kanal temizliği yapıldıktan sonra kötü kokularla karşılaşmazsınız.Kanal temizliği hijyenik ortam sağlar.
Atık su tesisatlarının içinde zamanla kum,taş ağaç kökü,yağ vb. maddeler giderlerin içinde daralmalara neden olur.Bu daralmalar kanallarda tıkanmalara sebep olur.Bunu önlemek için basınçlı kanal yıkama makinesi ile giderlerin içi yıkanır.Bacalara (logara) kadar temizleme işlemi yapılır.Buradan da dışarı alınarak tıkanmalar önlenir.
Kanal yıkama işlemi tıkalı olan hatların açılmasından sonra uygulanan bir işlemdir.Bu işte kanalların ve pimaşların içindeki yağ,çamur birikintileri ve katı cisimlerin sebep olacağı tıkanıklıkları önlemek için periyodik olarak yapılması gereken bir uygulamadır.

Firmamız haftalık,aylık,sezonluk ve yıllık periyodik bakım hizmetleri vermektedir.Gerekli keşif ve uygulama için bizi arayınız.

×

Erdemir Teknik Hattına Hoşgeldiniz. Online Destek İçin Tıklayınız.

WhatsApp Yardım Hattı